درباره ما

اینترنت را شاید به جرئت توانست به عنوان بزرگترین اختراع بشری در صده اخیر دانست. اختراعی آنچنان بزرگ که با گستردگی وسیعی که در جهان برخوردار است توانسته زندگی همه افراد کره خاکی را تحت تاثیر خود قرار دهد. بنحوی که دیگر شاید حتی روزی بدون استفاده از اینترنت و شبکه های کامپیوتری که به جز لاینفکی از زندگی ما بدل شده اند را نتوان تصور کرد . ساختار اینترنت به مانند بیشتر شبکه‌های امروزی از ساختار سرور کلاینتی تشکیل شده است و این سرورها هستند که محتواهای مختلف را میزبانی می کنند، محاسبات مختلف را انجام می‌دهند و درخواست‌های کاربران را پاسخ می‌دهند.

مجموعه اچ پی گستر (HP Gostar) با  تکیه بر 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تامین، تعمیر، نصب و راه اندازی انواع سرورهای نو و استوک به یکی از بزرگترین مجموعه‌های واردکننده سرور و تجهیزات جانبی آن در طول این سال ها بدل شده است.
علاوه بر این آسان اچ پی در زمینه مشاوره و راه اندازی دیتاسنترهای بزرگ کشورمان سابقه فعالیت داشته و توانسته‌ است بخشی از نیازهای زیرساخت ارتباطی کشور را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت رفع نماید.
این روزها تمرکز فعالیت مجموعه آسان اچ پی بر ارائه خدمات مناسب و راهنمایی خرید سرور استوک اچ پی و خرید سرور نو اچ پی قرار گرفته است.

ما در آسان اچ پی بر این اصل استواریم که خدمات و پشتیبانی برای فروش سرور اصلی حیاتی است و همانگونه که شرکت ها و سازمان ها برای خرید سرور اچ پی دغدغه های بسیاری دارند ما در تمامی روزهای حیات مجموعه آسان HP تلاش نموده ایم تا خدماتی متناسب با نیاز مشتری و با کیفیت بالا ارائه دهیم. همین امر سبب شده است که شرکت آسان اچ پی به عنوان یکی از بهترین شرکت فروش سرور HP در ایران در ذهن اغلب مدیران برتر فناوری اطلاعات کشور ماندگار گردد. این مهم وظیفه مجموعه آسان اچ پی را در ارائه قطعات سرور اچ پی اصل و تضمین کیفیت آنها قطعا بالاتر خواهد برد .